KONTAKT:
Archiwum wydarzeń 2006

UDZIAŁ W POKAZIE MODY Z CYKLU "4 PORY ROKU" W BCK
17-12-2006

17 grudnia 2006 r. uczniowie i absolwenci kierunku Kosmetyka ze sztuką wizażu uczestniczą w pokazie mody z cyklu "4 pory roku - zima" organizowanym cyklicznie w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej, ul.Słowackiego 27.
Makijaże wykonają Izabela Bulowska, Marta Fengler i Rafał Małysiak.
Urszula Wolny zaprezentuje kolekcję sukien ślubnych.
Początek imprezy o godz. 17.00. Zapraszamy! www.bssu.edu.pl

WYJAZD NA WYSTAWĘ WORLD PRESS PHOTO 2006
06-11-2006

5 listopada 2006 r. słuchacze kierunku Fotografia artystyczna i użytkowa w ramach zajęć szkolnych wyjechali do Katowic, gdzie w Górnośląskim Centrum Kultury prezentowana jest tegoroczna edycja WORLD PRESS PHOTO.
Wystawa jest przeglądem najlepszych i najwyżej ocenionych prac fotoreporterów i fotografów z całego świata.

WYSTAWA FOTOGRAFII W C.H. SFERA: 4-20 LISTOPADA 2006
26-10-2006

Zapraszamy na nową wystawę fotografii w Centrum Handlowym SFERA w Bielsku-Białej. Słuchaczki Beskidzkich Szkół Sztuki Użytkowej, kierunek: fotografia artystyczna i użytkowa - Marta Adamek i Anna Rucka - zaprezentują swoje interesujące prace na parterze Centrum.
Zobacz relację z otwarcia wystawy w naszej "Fotogalerii z życia szkoły."
www.bssu.com.pl

"MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ" POKAZ FILMU NASZEGO ABSOLWENTA
20-10-2006

Z przyjemnością informujemy o przedpremierowym pokazie filmu naszego tegorocznego absolwenta kierunku fotografia Leszka Buzdrewicza i Magdy Duszczyk: "Marzenia się nie spełniają"
Muzyka: Look Up Łukasz Lechowski
W rolach głównych: Grzegorz Czorny, Paulina Mencnarowska, Woytek Motal i Dorota Fortuna
Make up: Agnieszka Leszczyńska (absolwentka kosmetyki BSSU)
Produkcja: DATURA STUDIO. 23.10.2006 Kino STUDIO w Bielsku-Białej.

Gratulujemy twórcom filmu i wkrótce poinformujemy o terminach pokazów dostępnych dla szerszej publiczności.

WIZAŻ I MODA - ZAPRASZAMY DO C.H. SARNI STOK 14-15 PAŹDZIERNIKA
11-10-2006

W Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej odbędzie się impreza pt: "WEEKEND MODY i URODY - JESIEŃ-ZIMA." Stylizacje pokazów mody znanego projektanta Tomasza Ossolińskiego, makijaże modelek w wykonaniu uczennic i absolwentów kierunku kosmetyka Beskidzkich Szkół Sztuki Użytkowej.
Dla klientów Centrum Handlowego bezpłatne sesje wizażu, stylizacji i makijaż.
Wkrótce relacja w naszej "Fotogalerii z życia szkoły"

PLENER FOTOGRAFICZNY NA ZAMKU LIPOWIEC W BABICACH
09-10-2006

7 października 2006 r. uczniowie I i II roku fotografii artystycznej i użytkowej spędzili na plenerze w Babicach. Ruiny zamku Lipowiec oraz okolica są interesującym obiektem dla fotografów.
Migawki z pleneru zobacz w "Fotogalerii z życia szkoły" a w naszej "Galerii fotografii" opublikujemy wkrótce najciekawsze zdjęcia wykonane przez uczestnków.

POKAZ FOTOGRAFII, SLAJDÓW I REKLAM W GALERII BWA
28-09-2006

Zapraszamy 28 września 2006 r. o godz.19:00 na "POOKAZ" - interesujący pokaz zdjęć, slajdów oraz reklam i promo video. Autorami są Diana Łapin, Łukasz Roth oraz Michał Hyjek - słuchacz III semestru fotografii w naszej szkole, obecnie również student I roku ASP w Krakowie.
Galeria BWA w Bielsku-Białej, ul.3 Maja 11

16 WRZEŚNIA 2006 - GODZ. 9:00 - ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SZKOLNYCH
13-09-2006

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 września 2006 r. (sobota) rozpoczynają się zajęcia w roku szkolnym 2006/2007.
Zapraszamy na godz. 9:00 słuchaczy pierwszego i drugiego roku wszystkich kierunków do III Liceum Ogólnokształcącego im. St. Żeromskiego przy ul.Bohaterów Warszawy 20. (zob. mapka na stronie "Kontakt"). Po krótkim oficjalnym spotkaniu rozpoczną się zajęcia szkolne - część grup pozostaje w salach liceum, część przejdzie wraz z nauczycielami do pracowni zawodowych. Zajęcia przewidziane są do godziny 17.25, w niedzielę 17 wrzesnia w godzinach 9:00-17:25

CHARAKTERYZACJA W FOTOGRAFII - WYSTAWA W C.H. SARNI STOK
25-07-2006

Zapraszamy na wystawę fotografii: "CHARAKTERYZACJA W FOTOGRAFII."
Od 25 lipca 2006 w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej prezentowane są fotografie z zajęć chrakteryzacji scenicznej uczennic kierunku kosmetyka.